« 1Pio 2:20 1 List Piotra 2:21 1Pio 2:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Bo na to wyzwaniście, iż i Christus ucierpiał za nas, nam zostawując przykład, abyście naśladowali stop jego.
2.WUJEK.1923Albowiem na to wezwani jesteście; bo i Chrystus ucierpiał za nas zostawując wam przykład, abyście naśladowali tropów jego.
3.RAKOW.NTNa to bowiem wezwani jesteście; gdyż i Christus ucierpiał za nas, nam zostawując przykład, abyście szli stopami jego.
4.GDAŃSKA.1881Albowiem na to też powołani jesteście, ponieważ i Chrystus cierpiał za was, zostawiwszy wam przykład, abyście naśladowali stóp jego.
5.GDAŃSKA.2017Do tego bowiem jesteście powołani, bo i Chrystus cierpiał za nas, zostawiając nam przykład, abyście szli w jego ślady;
6.JACZEWSKII takie też jest przeznaczenie wasze. Chrystus dał się umęczyć za nas, aby was nauczyć, iż macie iść śladami jego.
7.DĄBR.WUL.1973Na to bowiem wezwani jesteście, bo i Chrystus cierpiał za nas zostawiając wam przykład, abyście wstępowali w ślady jego.
8.DĄBR.GR.1961Na to przecież jesteście wezwani, bo i Chrystus cierpiał za was, zostawiając wam przykład, abyście wstępowali w ślady jego.
9.TYSIĄCL.WYD5Do tego bowiem jesteście powołani. Chrystus przecież również cierpiał za was i zostawił wam wzór, abyście szli za Nim Jego śladami.
10.BRYTYJKANa to bowiem powołani jesteście, gdyż i Chrystus cierpiał za was, zostawiając wam przykład, abyście wstępowali w jego ślady;
11.POZNAŃSKADo tego bowiem jesteście powołani, gdyż i Chrystus cierpiał za was, pozostawiając wam wzór, abyście postępowali Jego śladami!
12.WARSZ.PRASKAW rzeczywistości bowiem do tego właśnie jesteście powołani. Przecież Chrystus również cierpiał za was i pozostawił wam przykład, który powinniście naśladować.
13.KALETANa to bowiem powołani_jesteście, ponieważ i Chrystus umarł za was, wam zostawiwszy przykład, abyście naśladowali stóp jego.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Bowiem ku temu zostaliście powołani. Gdyż i Chrystus doznał za was cierpienia i pozostawił wam wzór, byście za nim, poszli jego śladami.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITNa to was powołano - Chrystus również cierpiał za was, zostawiając wam przykład, abyście wstępowali w Jego ślady.
16.TOR.NOWE.PRZ.Do tego bowiem zostaliście wezwani, ponieważ i Chrystus cierpiał za nas, zostawiając nam przykład, abyśmy poszli Jego śladami.