« Mat 17:4 Ewangelia Mateusza 17:5 Mat 17:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A gdy jeszcze mówił, oto obłok światły nakrył je, i oto głos z obłoku mówiący: Ten jest syn mój namilszy wktórem polubiłem, tego słuchajcie.
2.WUJEK.1923Gdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył je, a oto głos z obłoku mówiący: Ten jest Syn mój miły, w którymem sobie dobrze upodobał jego słuchajcie.
3.RAKOW.NTGdy jeszcze on mówił, oto, obłok jasny zaćmił je; a oto głos z obłoku mówiący: Ten jest on Syn mój miły, w którym się mnie upodobało; jego słuchajcie.
4.GDAŃSKA.1881A gdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny zacienił je; a oto głos z obłoku mówiący: Ten jest Syn mój miły, w którym mi się upodobało, tego słuchajcie.
5.GDAŃSKA.2017Kiedy on jeszcze mówił, oto jasny obłok zacienił ich, a z obłoku rozległ się głos: To jest mój umiłowany Syn, w którym mam upodobanie, jego słuchajcie.
6.SOŁOWEYCZYK.MATGdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył je. A oto głos z obłoku mówiący: Ten jest mój Syn miły, w którym się mnie dobrze upodobało: jego słuchajcie.
7.SZCZEPAŃSKIA gdy jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a oto z obłoku odezwał się głos: »Ten jest Syn mój miły, w którym mam upodobanie«; Jego słuchajcie!
8.MARIAWICIGdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył ich, i oto głos z obłoku mówiący: Ten jest Syn Mój miły, w Którym Sobie dobrze upodobałem, Jego słuchajcie.
9.GRZYM1936Gdy on jeszcze to mówił, oto obłok jasny otoczył ich a z obłoku dał się słyszeć głos: Ten jest syn mój miły, w którym upodobałem sobie: słuchajcie go.
10.DĄBR.WUL.1973Gdy to jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył ich. I oto głos z obłoku mówiący: Ten jest Syn mój umiłowany, w którym dobrze upodobałem sobie: jego słuchajcie.
11.DĄBR.GR.1961Gdy to jeszcze mówił, obłok świetlisty okrył ich. I oto głos z obłoku mówiący: Ten jest Syn mój miły, w którym upodobałem sobie: jego słuchajcie.
12.TYSIĄCL.WYD5Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!
13.BRYTYJKAGdy on jeszcze mówił, oto obłok jasny okrył ich i oto rozległ się głos z obłoku: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem, jego słuchajcie!
14.POZNAŃSKAKiedy jeszcze mówił, okrył ich świetlisty obłok, a z obłoku odezwał się głos: - To jest mój Syn ukochany, upodobałem Go sobie, Jego słuchajcie!
15.WARSZ.PRASKAA kiedy on jeszcze to mówił, oto zakrył ich obłok pełen światła, a z obłoku dał się słyszeć głos: Oto mój Syn umiłowany. W Nim całe moje upodobanie. Jego słuchajcie.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy on jeszcze mówił, oto zakrył ich jasny obłok; i oto głos z obłoku, mówiący: Ten jest Mój Syn umiłowany, w którym upodobałem; jego słuchajcie.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPodczas gdy wypowiadał te słowa, okrył ich świetlisty obłok, a z obłoku rozległ się głos: To jest mój ukochany Syn, źródło mojej radości. Słuchajcie Go!
18.TOR.PRZ.A gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlisty zacienił ich; i oto odezwał się głos z obłoku, mówiący: Ten jest Syn mój umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie.