« Apok 21:20 Apokalipsa Jana 21:21 Apok 21:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A dwanaście bron dwanaście pereł, każda brona była zjednej perły; i rynek miejscki złoto czyste, jako śkło przezroczyste.
2.WUJEK.1923(21:22) A dwanaście bram są dwanaście pereł, każda z osobna, a każda brama była z jednéj perły: a ulica miasta złoto czyste, jak szkło przezroczyste.
3.RAKOW.NTA dwanaście bran, dwanaście pereł: każda z osobna z bran była z jednej perły; a ulica miejska złoto czyste, jako śkło przejźroczyste.
4.GDAŃSKA.1881A dwanaście bram jest dwanaście pereł: a każda brama była z jednej perły, a rynek miasta złoto czyste jako szkło przezroczyste.
5.GDAŃSKA.2017A dwanaście bram to dwanaście pereł. Każda brama była z jednej perły. A rynek miasta to szczere złoto, jak przezroczyste szkło.
6.JACZEWSKIDwanaście bram było ze dwunastu pereł, tak, że każda perła stanowiła oddzielną bramę. Ulice były jako kryształ z czystego złota.
7.APOKALYPSIS.1905A dwanaście bram pereł dwanaście; każda z bram była z jednej perły. A plac miasta złoto czyste, jako szkło przezroczyste.
8.MARIAWICIA dwanaście bram – dwanaście pereł po jednej, każda z bram była z jednej perły. A ulica miasta – czyste złoto, jako szkło przezroczyste.
9.DĄBR.WUL.1973A dwanaście bram to dwanaście pereł, każda z osobna brama była z jednej perły. Ulica miasta jest ze złota czystego, jakby z przejrzystego szkła.
10.DĄBR.GR.1961A dwanaście bram, to dwanaście pereł, każda z osobna brama była z jednej perły. A rynek miejski ze złota czystego, jakby z przejrzystego szkła.
11.TYSIĄCL.WYD5A dwanaście bram - to dwanaście pereł: każda z bram była z jednej perły. I rynek Miasta - to czyste złoto, jak szkło przezroczyste.
12.BRYTYJKAA dwanaście bram, to dwanaście pereł; a każda brama była z jednej perły. Ulica zaś miasta, to szczere złoto, jak przezroczyste szkło.
13.POZNAŃSKAA dwanaście bram - to dwanaście pereł. Każda brama była z jednej perły. Rynek Miasta - to czyste złoto jak szkło przezroczyste.
14.WARSZ.PRASKADwanaście bram – to dwanaście pereł. Każda brama była z jednej perły. Ulice zaś Miasta – całe ze szczerego złota, przezroczystego jak szkło.
15.KALETAA dwanaście bram perły: po jednej każda brama będąc była z jednej perły, a rynek miasta złoto czyste jako szkło przezroczyste.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A dwanaście bram było dwunastoma perłami; każda z bram była oddzielnie z jednej perły. A ulica miasta była czystym złotem jak gdyby przeźroczyste szkło.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITA dwanaście bram zbudowanych było z dwunastu pereł. Każda brama z jednej perły. Ulica miasta wyłożona była szczerym złotem, jak przezroczyste szkło.
18.TOR.PRZ.A dwanaście bram, to dwanaście pojedynczych pereł, każda brama była z jednej perły; a ulica miasta to czyste złoto, przezroczyste jak szkło.