« Apok 21:10 Apokalipsa Jana 21:11 Apok 21:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A światłość jego podobna kamykowi drogiemu jaspisowi jako kryształ święcącemu.
2.WUJEK.1923Mające jasność Bożą: a światłość jego podobna kamieniowi kosztownemu, jako kamieniowi Jaspisowemu, jako kryształ.
3.RAKOW.NTMające chwałę Bożą; a światłość jego podobna kamieniowi nakosztowniejszemu, jako kamieniowi Jaspisowi krzyształowatemu.
4.GDAŃSKA.1881Mające chwałę Bożą, którego światłość podobna była kamieniowi najkosztowniejszemu, jako kamieniowi jaspisowi, na kształt kryształu przezroczystemu;
5.GDAŃSKA.2017Mające chwałę Boga. Jego blask podobny był do drogocennego kamienia, jakby jaspisu, przezroczystego jak kryształ.
6.JACZEWSKIŚwieciło to miasto jasnością wielką, jakoby ogniem kamienia drogiego, jakoby ogniem jaspisu albo kryształu.
7.APOKALYPSIS.1905mającą chwałę Boga; a blask jej podobny do kamienia najdroższego, jakoby do jaspisu skrystalowanego;
8.MARIAWICIi mające jasność Bożą. A światłość jego podobna była drogiemu kamieniowi, jakoby kamieniowi jaspisowi, – jako kryształ.
9.DĄBR.WUL.1973Miało ono jasność Bożą, a blask jego podobny do drogiego kamienia jakby jaspisowego, niby kryształ.
10.DĄBR.GR.1961i jaśniejące chwałą Bożą. Blask jego podobny do kamienia niezmiernej ceny, jak gdyby jaspisowego, mieniącego się jak kryształ.
11.TYSIĄCL.WYD5mające chwałę Boga. Źródło jego światła podobne do kamienia drogocennego, jakby do jaspisu o przejrzystości kryształu:
12.BRYTYJKAMające chwałę Bożą; blask jego podobny do blasku drogiego kamienia, jakby jaspisu, lśniącego jak kryształ.
13.POZNAŃSKAmające chwałę Bożą. Źródło jego światła podobne do kamienia drogocennego, jakby do jaspisu o przejrzystości kryształu.
14.WARSZ.PRASKAcałe w chwale Bożej, blaskiem swym podobne do drogocennych kamieni, [zwłaszcza] do jaspisu przejrzystego jak kryształ.
15.KALETAMające chwałę od Boga, światłość którego podobna [była] kamieniowi najkosztowniejszemu jako kamieniowi jaspisowi, na_kształt_kryształu_przezroczystemu;
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.oraz mającą chwałę Boga. Jej blask podobny jest do blasku najdroższego kamienia, jakby kamienia jaspisu, jasnego jak kryształ.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITByła w niej Jego chwała. Jej blask przypominał najdroższy kamień - jaspis, czysty jak kryształ.
18.TOR.PRZ.Mające chwałę Boga; a światło jego podobne do najdroższego kamienia, jakby kamienia jaspisu, który jest jasny jak kryształ;