« Apok 1:15 Apokalipsa Jana 1:16 Apok 1:17 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A miał na prawej swej ręce siedm gwiazd. A z ust jego miecz z obu stron ostry wychodził. A twarz jego, by słońce świeci wmocy swej.
2.WUJEK.1923A miał w swéj prawéj ręce siedm gwiazd, a z ust jego miecz z obu stron ostry wychodził: a oblicze jego, jako słońce świeci w swéj mocy.
3.RAKOW.NTA miał na prawej swej ręce siedm gwiazd, a z ust jego miecz z obu stron ostry wychodził; a oblicze jego jako gdy słońce świeci w mocy swej.
4.GDAŃSKA.1881I miał w prawej ręce swojej siedm gwiazd, a z ust jego wychodził miecz z obu stron ostry, a oblicze jego jako słońce, kiedy jasno świeci.
5.GDAŃSKA.2017W swej prawej ręce miał siedem gwiazd, a z jego ust wychodził ostry miecz obosieczny. Jego oblicze było jak słońce, gdy świeci w pełni swej mocy.
6.JACZEWSKIW prawicy swojej trzymał on siedem gwiazd; a z ust jego wychodził ostry, obosieczny miecz; a twarz jego własnym blaskiem, jako słońce, jaśniała.
7.APOKALYPSIS.1905a ma w prawej ręce swojej gwiazd siedm; i z ust jego miecz z obu stron ostry wychodzi; a oblicze jego, jako słońce świeci w mocy swojej.
8.MARIAWICII miał w Swej prawej ręce siedem gwiazd, a z ust Jego wychodził miecz z obu stron ostry; a oblicze Jego jako słońce świecące w mocy swej.
9.DĄBR.WUL.1973I trzymał w swej prawicy siedem gwiazd, a miecz obosieczny wychodził z ust jego, a oblicze jego jako słońce jaśniejące w swej mocy.
10.DĄBR.GR.1961I trzymał w swej prawicy siedem gwiazd, a miecz ostry, obosieczny, wychodził z ust jego, a oblicze jego jak słońce jaśniejące w swym blasku.
11.TYSIĄCL.WYD5W prawej swej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy.
12.BRYTYJKAW prawej dłoni swojej trzymał siedem gwiazd, a z ust jego wychodził obosieczny ostry miecz, a oblicze jego jaśniało jak słońce w pełnym swoim blasku.
13.POZNAŃSKAW prawej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy.
14.WARSZ.PRASKAW prawej ręce trzymał siedem gwiazd, z ust wystawał mu miecz obosieczny. Całym zaś wyglądem swoim lśnił jak słońce w swej mocy.
15.KALETAI miał w prawej ręce swojej gwiazd siedem, a z ust jego miecz obosieczny ostry wychodził, a oblicze jego świeci jako słońce w mocy swojej.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.W swojej prawej ręce ma siedem gwiazd, a z jego ust wychodzący, z obu stron ostry miecz. A jego twarz jak słońce, co ukazuje się w swej mocy.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITW swojej prawej dłoni trzymał siedem gwiazd. Z Jego ust wychodził ostry, obosieczny miecz, a Jego twarz lśniła jak słońce w pełnym swoim blasku.
18.TOR.PRZ.I ma w swojej prawej dłoni siedem gwiazd, a z Jego ust wychodzi ostry obosieczny miecz, a Jego oblicze było jak słońce, gdy świeci w swojej mocy.