« Jak 4:7 List Jakuba 4:8 Jak 4:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Przybliżcie się (k) Bogu, a przybliży się (k) wam; oczyścicie ręce grzesznicy i oczyśćcie serca umysłu dwojakiego.
2.WUJEK.1923Przybliżajcie się do Boga, a przybliży się do was. Ochędóżcie ręce, grzesznicy! i oczyśćcie serca umysłu dwoistego.
3.RAKOW.NTPrzybliżajcie się ku Bogu, a przybliży się ku wam. Ochędożcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca wasze, wy umysłu dwoistego.
4.GDAŃSKA.1881Przybliżcie się ku Bogu, a przybliży się ku wam. Ochędóżcie ręce grzesznicy i oczyście serca, którzyście umysłu dwoistego,
5.GDAŃSKA.2017Zbliżcie się do Boga, a on zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, ludzie umysłu dwoistego.
6.JACZEWSKIDo Boga się przybliżajcie, a on się do was przybliży. Omyjcie ręce swoje, grzesznicy, oczyśćcie serca swoje wy, którzyście dwom panom służyli.
7.DĄBR.WUL.1973Przybliżajcie się do Boga, a zbliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, i wybielcie serca, obłudnicy.
8.DĄBR.GR.1961Przybliżcie się do Boga, a zbliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, i wybielcie serca, obłudnicy!
9.TYSIĄCL.WYD5Przystąpcie bliżej do Boga, to i On przybliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, uświęćcie serca, ludzie chwiejni!
10.BRYTYJKAZbliżcie się do Boga, a zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, ludzie o rozdwojonej duszy.
11.POZNAŃSKAZbliżajcie się do Boga, a On przybliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, i uświęćcie serca, ludzie rozdarci wewnętrznie!
12.WARSZ.PRASKAZbliżcie się do Boga, to i On przybliży się do was. Grzesznicy, oczyśćcie swoje ręce, małoduszni, uświęćcie wasze serca.
13.KALETAPrzybliżcie_się [ku] Bogu, a przybliży_się [ku] wam. Ochędóżcie ręce grzesznicy i oczyśćcie serca, [którzyście] umysłu_dwoistego,
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zbliżcie się ku Bogu, a zbliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, oraz obmyjcie serca ludzie dwoistego umysłu.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITZbliżcie się do Boga, a zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, wy, chwiejni.
16.TOR.NOWE.PRZ.Przybliżcie się do Boga, a przybliży się do was. Obmyjcie ręce grzesznicy i oczyśćcie serca, ludzie o rozdwojonej duszy.