« Flp 3:11 List do Filipian 3:12 Flp 3:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Nie iżbym już wziął, albo (żebym) już doskonałym był, lecz doganiam owabym i pojmał na co i pojmany (jestem) od Christusa Jesusa.
2.WUJEK.1923Nie iżbym już wziął, albo już doskonałym był; ale gonię, jeźlibym jako uchwycił, wczemem i uchwycony jest od Chrystusa Jezusa.
3.RAKOW.NTNie iżbym już wziął, abo już doskonałym się sstał; lecz gonię a za też uchwycę, dla tego iż też uchwycony jestem od Christusa Jezusa.
4.GDAŃSKA.1881Nie iżbym już uchwycił, albo już doskonałym był; ale ścigam, ażbym też uchwycił to, na com też od Chrystusa Jezusa uchwycony.
5.GDAŃSKA.2017Nie żebym to już osiągnął albo już był doskonały, ale dążę, aby pochwycić to, do czego też zostałem pochwycony przez Chrystusa Jezusa.
6.JACZEWSKINie mówię ja tego, abym już te wszystkie łaski pozyskał, albo abym był doskonałym; - ale ubiegam się o to, aby te łaski tak się stały moją własnością, jak ja stałem się własnością Jezusa Chrystusa.
7.SYMONNie mówię, iżbym go już doścignął, albo już doskonałym był, ale gonię, abym go jako uchwycił, ponieważ i sam uchwycony zostałem od Chrystusa Jezusa.
8.MARIAWICI(A mówię) nie żebym już otrzymał, albo już doskonałym był, ale biegnę, abym jako uchwycił to, do czego zostałem uchwycony przez Chrystusa Jezusa.
9.DĄBR.WUL.1973I to nie dlatego, jakobym to już osiągnął albo też już stał się doskonałym, ale biegnę za tym, aby jakoś uchwycić to, w co sam zostałem uchwycony przez Chrystusa Jezusa.
10.DĄBR.GR.1961I to nie dlatego, jakobym to już osiągnął albo już stał się doskonałym, ale biegnę za tym, aby jakoś uchwycić to, w co sam zostałem uchwycony przez Chrystusa Jezusa.
11.TYSIĄCL.WYD5Nie [mówię], że już [to] osiągnąłem i już się stałem doskonały, lecz pędzę, abym też [to] zdobył, bo i sam zostałem zdobyty przez Chrystusa Jezusa.
12.BRYTYJKANie jakobym już to osiągnął albo już był doskonały, ale dążę do tego, aby pochwycić, ponieważ zostałem pochwycony przez Chrystusa Jezusa.
13.POZNAŃSKANie dlatego, żebym już to zdobył i osiągnął doskonałość, lecz staram się ze wszystkich sił pochwycić Chrystusa Jezusa, tak jak ja (przez Niego) zostałem pochwycony.
14.WARSZ.PRASKAWcale nie twierdzę, że już osiągnąłem przedmiot moich pragnień i że już jestem doskonały, lecz nie przestaję zdążać naprzód, bym mógł pochwycić wreszcie to, do czego zmierzam, bo sam już zostałem pochwycony przez Jezusa Chrystusa.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nie, że już zrozumiałem, czy też zostałem już uczyniony doskonałym ale to ścigam, skoro mogę pochwycić przez to, że i sam zostałem pochwycony z powodu Jezusa Chrystusa.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITNie mówię, że już do tego doszedłem albo że już stałem się doskonały. Dążę do tego, by to uchwycić, ponieważ zostałem uchwycony przez Chrystusa Jezusa.
17.TOR.PRZ.Nie żebym już posiadł albo już jestem doskonały; ale dążę do tego, aby pochwycić, gdyż zostałem pochwycony przez Jezusa Chrystusa.