« 1Kor 16:11 1 List do Koryntian 16:12 1Kor 16:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A o Apollosie bratu, wielcem go prosił, aby szedł do was z bracią, lecz zgoła nie była (jego) wola, aby teraz przyszedł, lecz przyjdzie gdy czas po temu będzie.
2.WUJEK.1923A o Apollu bracie oznajmuję wam, żem go bardzo prosił, aby szedł do was z bracią; a zgoła nie miał teraz woléj iść; lecz przyjdzie, gdy mu łacno będzie.
3.RAKOW.NTA o Apollosie bracie, wielce prosiłem go, aby szedł do was z bracią; ale zgoła nie miał wolej aby teraz szedł; ale przyjdzie, gdy czas po temu mieć będzie.
4.GDAŃSKA.1881A o bracie Apollosie wiedzcie, żem go bardzo prosił, aby szedł do was z braćmi; ale zgoła nie miał woli, aby teraz szedł; przyjdzie jednak, gdy czas po temu mieć będzie.
5.GDAŃSKA.2017A co do brata Apollosa, to bardzo go prosiłem, aby poszedł do was z braćmi. Lecz w ogóle nie chciał teraz iść. Pójdzie jednak w odpowiednim dla niego czasie.
6.JACZEWSKIO Apollu donoszę wam, iż bardzo go prosiłem, aby razem z bracią przybył do was. Dotąd prośbie mojej zadosyć uczynnić on nie mógł; postara się zaś o to, gdy czas potemu znajdzie.
7.SYMONA o Apollu, donoszę wam, bracia, żem go bardzo prosił, aby szedł do was z braćmi: ale teraz zgoła iść nie chciał: przyjdzie jednak, gdy czas wolny mieć będzie.
8.DĄBR.WUL.1973A co do Apollosa, to donoszę wam, bracia, żem go bardzo prosił, aby udał się do was z braćmi, lecz na razie nie zamierzał iść, przybędzie natomiast, gdy mu czas pozwoli.
9.DĄBR.GR.1961A co do brata Apollosa (to donoszę wam), żem go bardzo prosił, aby udał się do was z braćmi, lecz w żaden sposób nie chciał teraz iść, natomiast przybędzie, gdy tylko będzie miał sposobność.
10.TYSIĄCL.WYD5Co do Apollosa, brata, to bardzo go prosiłem, żeby do was przybył z braćmi. Lecz w tej chwili nie okazał żadnej chęci. Przybędzie, kiedy się nadarzy sposobność.
11.BRYTYJKAA co do brata Apollosa, to bardzo go prosiłem, żeby poszedł do was z braćmi; ale on w żaden sposób nie chciał tym razem pójść, przyjdzie jednak, gdy czas po temu będzie.
12.POZNAŃSKAJeżeli zaś chodzi o Apollosa - brata, to bardzo go prosiłem, aby przybył do was razem z braćmi, ale obecnie w żaden sposób nie chce się wyprawić. Przybędzie w odpowiednim czasie.
13.WARSZ.PRASKACo do Apollosa, brata – bardzo go prosiłem, żeby do was przybył z braćmi. Lecz w tej chwili nie okazał żadnej chęci. Przybędzie, kiedy się nadarzy sposobność.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A o bracie Apollosie informuję, że bardzo go zachęcałem by do was przyszedł z braćmi; więc zapewne nie było wolą, by teraz przyszedł; ale przyjdzie kiedy będzie sposobność.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITA co do brata Apollosa, to bardzo go prosiłem, aby udał się do was razem z braćmi. Nie było jednak żadnej woli, aby tym razem przyjść. Wybierze się do was przy lepszej sposobności.
16.TOR.NOWE.PRZ.A co do brata Apollosa, to bardzo go zachęciłem, aby poszedł do was z braćmi; ale w ogóle nie było wolą Boga, aby teraz miał przyjść; przyjdzie jednak w dogodnym czasie.