« DzA 22:5 Dzieje Apostolskie 22:6 DzA 22:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Stało się lepak gdym szedł, a przybliżałem się ku Damaszkowi o południu, zarazem znieba oświeciło mię światło wielkie około mnie.
2.WUJEK.1923I stało się, gdym jechał i przybliżałem się do Damaszku o południu, nagle oświeciła się około mnie wielka światłość z nieba.
3.RAKOW.NTI przydało mi się idącemu i przybliżającemu się do Damaszku, o południu, że z prętka z nieba zabłysnęła się światłość nie mała około mnie.
4.GDAŃSKA.1881I stało się, gdym jechał i gdym się przybliżał do Damaszku o południu, że z nagła ogarnęła mię światłość wielka z nieba.
5.GDAŃSKA.2017A gdy byłem w drodze i zbliżałem się do Damaszku około południa, nagle ogarnęła mnie wielka światłość z nieba.
6.JACZEWSKIZdarzyło się w samo południe, gdym się zbliżał do Damaszku, iż nagle uderzyła mnie jasność wielka:
7.SZCZEPAŃSKIAle podczas podróży, gdym się zbliżał do Damaszku, przydarzyło mi się, że około południa oblało mię z nagła obfite światło z nieba,
8.MARIAWICIAle stało się, gdym jechał i przybliżałem się do Damaszku, około południa nagle z nieba oświeciła mnie światłość wielka,
9.DĄBR.WUL.1973I stało się, gdy byłem w drodze i zbliżałem się w południe do Damaszku, nagle olśniło mię wielkie światło z nieba.
10.DĄBR.GR.1961I stało się, gdy byłem w drodze i zbliżałem się do Damaszku, nagle koło południa, ogarnęła mnie wokoło wielka światłość z nieba.
11.TYSIĄCL.WYD5W drodze, gdy zbliżałem się do Damaszku, nagle około południa otoczyła mnie wielka jasność z nieba.
12.BRYTYJKAA gdy byłem w drodze i zbliżałem się do Damaszku, stało się koło południa, że nagle olśniła mnie wielka światłość z nieba,
13.POZNAŃSKAGdy w czasie drogi zbliżałem się do Damaszku, około południa nagle oślepiło mnie światło z nieba.
14.WARSZ.PRASKAW czasie tej podróży, kiedy byłem już blisko Damaszku, nagle około południa otoczyła mnie zewsząd wielka jasność z nieba.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś kiedy wyruszyłem i koło południa zbliżałem się do Damaszku, zdarzyło mi się, że nagle, z nieba, wokół, ogarnęło mnie blaskiem wielkie światło.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITByłem już w drodze i zbliżałem się do Damaszku. Dochodziło południe. Nagle poraziło mnie potężne światło z nieba.
17.TOR.PRZ.Lecz oto co mi się stało, gdy byłem w drodze i przybliżałem się do Damaszku: około południa nagle otoczyła mnie blaskiem wielka światłość z nieba.