« Jan 21:2 Ewangelia Jana 21:3 Jan 21:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Mówi im Symon Piotr: Idę ryb łowić. Mówią mu: Idziem i my z tobą. Wyszli, i wstąpili do łodzi, a onej nocy nie pojmali nic.
2.WUJEK.1923Rzekł im Symon Piotr: Idę ryby łowić. Rzekli mu: Idziem i my z tobą. I wyszli i wsiedli w łódź, a onéj nocy nic nie ułowili.
3.RAKOW.NTMówi im Symon Piotr: Idę ryb łowić. Mówią mu: Idziemy i my z tobą. Wyszli, i wstąpili w łódź wnet; a onej nocy nie pojmali nic.
4.GDAŃSKA.1881Rzekł im Szymon Piotr: Pójdę ryby łowić. Mówią mu: Pójdziemy i my z tobą. I szli, i wnet wstąpili w łódź, a onej nocy nic nie pojmali.
5.GDAŃSKA.2017Szymon Piotr powiedział do nich: Pójdę łowić ryby. Odpowiedzieli mu: Pójdziemy i my z tobą. Poszli więc i zaraz wsiedli do łodzi, ale tej nocy nic nie złowili.
6.SZCZEPAŃSKISzymon Piotr rzecze do nich: Idę ryby łowić. Odpowiadają mu: i my pójdziemy z tobą. Poszli więc i wsiedli do łodzi; - ale owej nocy nic nie ułowili.
7.GRZYM1936Powiada do nich Szymon Piotr: Idę ryby łowić. Oni mu, odpowiadają: Pójdziemy i my z tobą, Wyszli więc i wsiedli na łódź, ale tej nocy nic nie ułowili.
8.DĄBR.WUL.1973Rzekł do nich Szymon Piotr: Idę łowić ryby. Mówią mu: Pójdziemy i my z tobą. Poszli więc i wsiedli do łodzi, a nocy owej nie nie ułowili.
9.DĄBR.GR.1961Powiedział do nich Szymon Piotr: Idę łowić ryby. Mówią mu: Pójdziemy i my z tobą. Poszli więc i wsiedli do łodzi, ale tej nocy nic nie ułowili.
10.TYSIĄCL.WYD5Szymon Piotr powiedział do nich: Idę łowić ryby. Odpowiedzieli mu: Idziemy i my z tobą. Wyszli więc i wsiedli do łodzi, ale tej nocy nic nie ułowili.
11.BRYTYJKAPowiedział do nich Szymon Piotr: Idę łowić ryby. Rzekli mu: Pójdziemy i my z tobą. Wyszli więc i wsiedli do łodzi, ale tej nocy nic nie złowili.
12.POZNAŃSKAMówi im Szymon Piotr: - Idę łowić ryby. Mówią mu: - My też idziemy z tobą. Wyszli i wsiedli do łodzi. Ale tej nocy nic nie złowili.
13.WARSZ.PRASKASzymon Piotr powiedział: Idę łowić ryby. Rzekli mu pozostali: Idziemy z tobą. Wyszli więc i wsiedli do łodzi. Tej nocy jednak nic nie złowili.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Mówi im Szymon Piotr: Idę łowić ryby. Mówią mu: My także z tobą wyruszymy. Wyszli i zaraz weszli do łodzi, lecz w tą noc nic nie złapali.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITSzymon Piotr powiedział: Idę łowić ryby. A oni mu na to: My też idziemy z tobą. Wyszli więc, wsiedli do łodzi, lecz tej nocy nic nie złowili.
16.TOR.NOWE.PRZ.Szymon Piotr powiedział im: Idę łowić ryby. Mówią mu: I my pójdziemy z tobą. I wyszli, i zaraz wstąpili do łodzi, a tej nocy nic nie złowili.