« Jan 20:25 Ewangelia Jana 20:26 Jan 20:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A po ośmi dnioch zasię byli wewnątrz uczniowie jego, i Thomasz znimi, przyszedł Jesus drzwiami zamknionemi, i stanął wpojśrodku, i rzekł: Pokój wam.
2.WUJEK.1923A po ośmi dni byli zasię uczniowie jego w domu, i Thomasz z nimi. Przyszedł Jezus drzwiami zamknionemi i stanął w pośrodku i rzekł: Pokój wam!
3.RAKOW.NTA po dniach ośmi zasię byli wewnątrz uczniowie jego, i Thomasz z nimi. Przychodzi Jezus gdy drzwi zamknione były, i stanął w pojśrzodku, i rzekł: Pokój wam!
4.GDAŃSKA.1881A po ośmiu dniach byli zasię uczniowie jego w domu, i Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy były drzwi zamknięte, a stanął w pośrodku nich, i rzekł: Pokój wam!
5.GDAŃSKA.2017A po ośmiu dniach jego uczniowie znowu byli w domu, a Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, stanął pośrodku i powiedział: Pokój wam.
6.SZCZEPAŃSKIA po ośmiu dniach uczniowie Jego byli znowu w domu, a Tomasz z nimi. Jezus przyszedł pomimo drzwi zamkniętych i stanął w pośrodku, i przemówił: Pokój wam!
7.MARIAWICII po ośmiu dniach byli znowu uczniowie Jego w domu, i Tomasz z nimi. Przyszedł tedy Jezus drzwiami zamknionemi i stanął w pośrodku, i rzekł: Pokój wam.
8.GRZYM1936A po ośmiu dniach byli znowu uczniowie w domu a i Tomasz z nimi. Jezus wszedł przez drzwi i rzekł: Pokój wam.
9.DĄBR.WUL.1973A po ośmiu dniach byli znowu uczniowie jego w domu i Tomasz z nimi. Wszedł Jezus, a drzwi były zamknięte, stanął między nimi i rzekł: Pokój wam.
10.DĄBR.GR.1961A po ośmiu dniach byli znowu uczniowie jego w domu i Tomasz z nimi. Wszedł Jezus, a drzwi były zamknięte, stanął między nimi i powiedział: Pokój wam.
11.TYSIĄCL.WYD5A po ośmiu dniach, kiedy uczniowie Jego byli znowu wewnątrz [domu] i Tomasz z nimi, Jezus przyszedł, choć drzwi były zamknięte, stanął pośrodku i rzekł: Pokój wam!
12.BRYTYJKAA po ośmiu dniach znowu byli w domu uczniowie jego i Tomasz z nimi. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, i stanął pośród nich, i rzekł: Pokój wam!
13.POZNAŃSKAPo ośmiu dniach uczniowie znowu byli w domu i Tomasz z nimi. Przychodzi Jezus , chociaż drzwi były zamknięte, stanął na środku i rzekł: - Pokój wam!
14.WARSZ.PRASKAA po upływie ośmiu dni, kiedy Jego uczniowie byli znów wewnątrz domu i tym razem Tomasz z nimi, przyszedł Jezus – choć drzwi były zamknięte – stanął pośrodku i rzekł: Pokój wam!
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś po ośmiu dniach jego uczniowie znowu byli wewnątrz, a wśród nich Tomasz. I gdy drzwi zostały zamknięte, przychodzi Jezus, stanął na środku i powiedział: Pokój wam.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPo ośmiu dniach uczniowie znów byli razem, i Tomasz wśród nich. Wtem, mimo zamkniętych drzwi, zjawił się Jezus, stanął pośrodku i powiedział: Pokój wam!
17.TOR.PRZ.A po ośmiu dniach Jego uczniowie byli ponownie w domu, a z nimi i Tomasz. I przyszedł Jezus, gdy drzwi były zamknięte, i stanął na środku, i powiedział: „Pokój wam!”