« Mar 15:6 Ewangelia Marka 15:7 Mar 15:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A był którego nazywano Barabaszem z towarzyszmi swemi związan, którzy zbójce mężobójstwo byli uczynili.
2.WUJEK.1923I był, co go nazywano Barabbaszem, który z buntownikami był w więzieniu, który był w rozruchu popełnił mężobójstwo.
3.RAKOW.NTI był niektóry nazwany Barabbaszem, z rozruch czyniącymi związany, którzy w rozruchu mężobójstwo popełnili byli.
4.GDAŃSKA.1881I był jeden, którego zwano Barabbasz, w więzieniu z tymi, co rozruch czynią, którzy byli w rozruchu mężobójstwo popełnili.
5.GDAŃSKA.2017A był jeden, zwany Barabaszem, więziony wraz z buntownikami, którzy podczas rozruchów popełnili zabójstwo.
6.SZCZEPAŃSKIBył zaś niejaki, imieniem Barabasz, wtrącony do więzienia razem z powstańcami, którzy się dopuścili mordu podczas rokoszu.
7.MARIAWICIA był, którego zwano Barabbaszem, który był uwięziony z buntownikami i który był w rozruchu popełnił mężobójstwo.
8.GRZYM1936A był wtedy niejaki Barabasz, uwięziony razem ze złoczyńcami, który podczas rozruchów popełnił morderstwo.
9.DĄBR.WUL.1973A był jeden, zwany Barabaszem, uwięziony z buntownikami za popełnienie w rozruchu zabójstwa.
10.DĄBR.GR.1961A był jeden zwany Barabaszem, uwięziony wraz ze wszystkimi buntownikami, którzy podczas zamieszek dopuścili się zabójstwa.
11.TYSIĄCL.WYD5A był tam jeden, zwany Barabaszem, uwięziony z buntownikami, którzy popełnili zabójstwo w czasie rozruchów.
12.BRYTYJKAA pewien człowiek, zwany Barabasz, był wówczas więziony wraz z buntownikami, którzy podczas rozruchów popełnili zabójstwo.
13.POZNAŃSKACzłowiek, zwany Barabaszem, był uwięziony razem z buntownikami, którzy podczas rozruchów dopuścili się zabójstwa.
14.WARSZ.PRASKABył wówczas niejaki Barabasz, uwięziony wspólnie z rebeliantami, którzy podczas rozruchów dokonali jakiegoś zabójstwa.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A był jeden, zwany Barabaszem, związany ze współwinnymi rozruchów, którzy w zamieszkach popełnili morderstwo.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITW tym czasie więziono niejakiego Barabasza. Został on aresztowany wraz z buntownikami, którzy podczas rozruchów dopuścili się zabójstwa.
17.TOR.PRZ.I był pewien , nazywany Barabasz, uwięziony wraz z buntownikami, którzy podczas rozruchów popełnili morderstwo.