« Mar 11:32 Ewangelia Marka 11:33 Mar 12:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A odpowiedając rzekli Jezusowi, nie wiemy. A Jezus odpowiedając mówi im, ani ja wam powiem którą władzą to czynię.
2.WUJEK.1923A odpowiadając rzekli Jezusowi: Nie wiemy. A Jezus odpowiedziawszy rzekł im: Ani Ja wam powiem, którą mocą to czynię.
3.RAKOW.NTA odpowiedziawszy, mówili Jezusowi: Niewiemy. A Jezus odpowiedziawszy mówi im: Ani ja wam powiem, którą zwierzchnością te rzeczy czynię.
4.GDAŃSKA.1881Tedy odpowiadając rzekli Jezusowi: Nie wiemy. Jezus też odpowiadając rzekł im: I ja wam nie powiem, którą mocą to czynię.
5.GDAŃSKA.2017Odpowiedzieli więc Jezusowi: Nie wiemy. Jezus im odpowiedział: I ja wam nie powiem, jakim prawem to czynię.
6.SZCZEPAŃSKIOdpowiadając zatem Jezusowi, mówią: Nie wiemy. A Jezus, odzywając się, rzecze im: To i Ja wam nie powiem, jakiem prawem to czynię.
7.MARIAWICII odpowiadając, rzekli Jezusowi: Nie wiemy. I Jezus odpowiadając, rzekł im: Ani też i Ja wam nie powiem, czyją to władzą czynię.
8.GRZYM1936Wobec tego odpowiadają Jezusowi: Nie wiemy: A Jezus im na to: Ani ja wam powiem, jaką władzą to czynię.
9.DĄBR.WUL.1973I odpowiadając Jezusowi rzekli: Nie wiemy. A Jezus odpowiadając rzekł im: Ani też ja wam nie powiem, jaką mocą to czynię.
10.DĄBR.GR.1961Odpowiadając tedy Jezusowi mówią: Nie wiemy. A Jezus (odpowiadając) rzekł im: Ani też ja wam nie powiem, jaką mocą to czynię.
11.TYSIĄCL.WYD5Odpowiedzieli więc Jezusowi: Nie wiemy. Jezus im rzekł: Zatem i Ja wam nie powiem, jakim prawem to czynię.
12.BRYTYJKAI odpowiadając Jezusowi, rzekli: Nie wiemy. A Jezus im rzekł: To i Ja wam nie powiem, jaką mocą to czynię.
13.POZNAŃSKAI odpowiedzieli Jezusowi: - Nie wiemy. A Jezus na to: - To i Ja wam nie powiem, jaką mocą to czynię.
14.WARSZ.PRASKAOdpowiedzieli tedy Jezusowi: Nie wiemy. Wówczas rzekł im Jezus: Wobec tego i Ja wam nie powiem, jaką mocą to czynię.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc odpowiadając, rzekli Jezusowi: Nie wiemy. A Jezus odpowiadając, mówi im: Także nie ja wam mówię w jakim autorytecie to robię.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITOdpowiedzieli zatem: Nie wiemy. Wówczas Jezus powiedział im: Ja również wam nie powiem, jakim prawem dokonuję tych rzeczy.
17.TOR.PRZ.I w odpowiedzi, rzekli Jezusowi: Nie wiemy. A Jezus odparł im: „I ja wam nie powiem, jakim prawem to czynię.”